Застосунки
Тут Ви можете знайти ввільно розповсюджуване програмне забезпечення для  конфігурування контролерів серії Corrigo, Regio та ін.
 

E tool - являє собою програмне забезпечення з інтерфейсом користувача. Воно призначене для налаштування контролерів за допомогою персонального комп'ютера. Ця програма дозволяє отримати повну інформацію про налаштування контролера Corrigo E. За допомогою E tool можна задати всі налаштування на комп'ютері, а потім завантажити їх в контролер. Комп'ютер можна використовувати для зберігання практично нескінченної кількості різних конфігурацій, застосовуючи їх у майбутньому за необхідності.
 
 E tool Ventilation for Corrigo
 E tool Heating for Corrigo
 

Встановивши ПЗ Regio tool на свій комп'ютер, ви зможете з легкістю конфігурувати контролери Midi та Maxi. Можна виконати всі необхідні налаштування на своєму робочому місці, а потім просто завантажити готову конфігурацію в контролер, встановлений на об'єкті. Так само можна копіювати значення параметрів з одного контролера і завантажувати їх в інший. Також програмне забезпечення Regio tool можна використовувати для перегляду налаштувань і стану при обслуговуванні та в процесі виявлення несправностей.
 Regio tool for Regio Midi/Maxi
 
 
 

Драйвера до інтерфейсного кабелю для підключення ПК до EXOflex, EXOcompact, Corrigo та Regio до стандартного порту RS232 або USB.

 

 

 

Drivers for cable

 

Новини компанії

Каталог

Сертифікати

Застосунки

 EXIGO


Нові EXIGO роблять рішення у галузі опалення ще більш ефективними

Corrigo відтепер підтримує Modbus-TCP

Regin забезпечила можливість використання існуючої мережі об'єкту для Modbus комунікації через TCP/IP

CLOUDigo – «хмарний» сервіс

Віддалений доступ і управління контролерами Corrigo з вбудованим web сервером