Regin Systems

Система збору даних та диспетчерського управління, як і інструменти розробки Regin, оптимізовані для роботи з апаратурою сімейства EXO. Результат – зручні та високоефективні системи автоматизації будівель, в яких програмне забезпечення максимально використовує всі можливості апаратних засобів.

 Програмне забезпечення

ArrigoBMS


 

 

 
ArrigoBMS
 
Arrigo BMS є наступницею системи Exoscada і є комплексною системою контролю та управління інженерним обладнанням будівель – системами опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, освітлення, обліку енергоресурсів тощо. Arrigo BMS дозволяє оператору контролювати всі системні процеси та повідомлення про тривоги. Значення, що зберігаються, можуть бути відображені у звітах і графіках. Система має дружній інтерфейс, що дозволяє легко та швидко отримати навички роботи з нею. Arrigo BMS здатна комунікувати з контролерами різних брендів, які використовують різні комунікаційні протоколи через технологію OPC. Крім цього, Arrigo BMS відрізняє:

 

  • Наявність інформаційних панелей (Dashboard) – повністю нова функціональна концепція, спрямована на мінімізацію робіт із розгортання системи, зниження кількості можливих джерел помилок та максимальну крос-платформність.

 

  • Взаємодія з користувачами – Arrigo надає різні функціональні рішення щодо управління потоками інформації, що надходить до системи

 

  • Сумісність - Arrigo передбачає можливості підключення до різних джерел даних, API для інших програм та потужний інструмент програмування з використанням Javascript.

 

 

 

>>Документація<<

EXOdesigner 
 
EXOdesigner
Цей програмний продукт призначений для комплексної розробки та конфігурування всієї системи EXO – від створення структури проекту, програмування контролерів та до конфігурування SCADA-системи, включаючи дизайн мнемосхем. EXOdesigner є складовою частиною дистрибутива EXO.
Програмування можна здійснювати двома способами. Найпростіший і найшвидший з них полягає у використанні готових програмних блоків, доступних у ПЗ EXOdesigner. Комбінуючи ці блоки можна швидко створювати повнофункціональні прикладні програми. EXOdesigner містить велику кількість програмних блоків для вирішення найпоширеніших завдань автоматизації будівель, включаючи керування насосами, вентиляторами та нагрівачами, обробку сигнальних повідомлень, налаштування каналів синхронізації і передачі даних тощо.

Інший спосіб програмування контролерів передбачає використання високорівневої мови EXOL. Мова програмування EXOL, розроблена для системи EXO, містить безліч команд і функцій, що спрощують створення програм автоматизації. Можливість використовувати готові програмні блоки та адаптувати програми за допомогою засобів EXOL дозволяє забезпечити максимальну швидкість та гнучкість процесу розробки.

Програмний пакет EXOdesigner включає засоби налагодження та тестування, які можна використовувати в оперативному режимі, що значно спрощує конфігурування.

Nimbus

 
 
Nimbus alarm server
 
Це програмне забезпечення є доповненням до базової версії ArrigoBMS. Вона призначена для розсилки системних сигнальних повідомлень електронною поштою, через sms і т.п.

ОписВерсія
Nimbus Alarm ServerEXODS-NIMBUS-1YR


BACNet

 
EXOScada BACnet OPC Server
 
BACnet OPC server є доповненням базової версії та служить для інтеграції до системи SCADA пристроїв, які використовують
протокол BACnet. Для використання потрібна також наявність модуля EXODS-OPC.

 


ОписВерсія
BACnet OPC ServerEXODS-BC

 

EXOopc

 
 
Драйвер EXOopc
 
Драйвер EXOopc дозволяє підключати контролери EXO до будь-якого програмного забезпечення, що підтримує стандарт OPC. Це означає, що практично все представлене сьогодні на ринку SCADA можна використовувати для роботи з контролерами Regin.
 
EXO OPC Connection
EXO OPC Connection є доповненням до базової версії і є ліцензією на підключення до одного OPC-сервера. Ця технологія дозволяє інтегрувати прилади та пристрої сторонніх виробників, які підтримують стандарт OPC.

ОписВерсія
EXOopc DriverEXOOPC-DRIVER
EXO Data Source OPC ConnectionEXODS-OPC-1YR


 
 EXIGO


Нові EXIGO роблять рішення у галузі опалення ще більш ефективними

Corrigo відтепер підтримує Modbus-TCP

Regin забезпечила можливість використання існуючої мережі об'єкту для Modbus комунікації через TCP/IP

CLOUDigo – «хмарний» сервіс

Віддалений доступ і управління контролерами Corrigo з вбудованим web сервером